Kategori - Göra Eget Snus
Bästsäljare
Varumärken
7
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Z
Å
Ä
Helwit Mint har en klassisk smak av mint som blandar både friska med söta toner.
Portionerna är i formatet Slim och levereras i Light/normalstarka nikotinportioner.
Helwit är ett nytt All White-varumärke från Yoik. Helwit skapas i Yoiks klimatsmarta fabrik i Gransholms Bruk utanför Växjö, där fabriken är självförsörjande genom ett vattenkraftverket som ligger ett stenkast från fabriken. Hållbarhet ligger är i fokus, allt från dosan som är producerad av tallolja till klimatkompensation.
Fakta om produkten | |
---|---|
Varumärke | Helwit |
Produkttyp | all white portion |
Nikotinstyrka | normal |
Nikotinhalt | 7 mg/g |
Smak | mint |
Innehåll/förpackning | 10 g |
Snustyp | Slim All White Light |
Format | Slim |
Producent | YOIK |
Observera att samtliga recensioner skrivits av kunder till Snusbolaget.se och att publicering endast sker i informationssyfte. Snusbolaget förhandsgranskar och godkänner samtliga inlägg innan publicering.
Godaste
Har provat alla nikotinpåsar känns det som men ingen har varit så god som denna. Nikotinsaften är SÅ god. Någon som kommer ihåg zigzag godisarna? Well here u go!
Fem stjärnor för smaken men
tyvärr otroligt irriterande på slemhinnan. Önskar så det inte vore så. Reagerar inte på något annat snus.
Fräsh mint smak utan och vara söt sliskig
Helt okej
Dålig kvalite
Köpte en stock på test. i 3 av 5 dosor var flertalet snus trasiga! Bör se över kvaliten!
För det mesta bra!
Mycket god smak som håller länge! Anledningen till 3 stjärnor är att en del dosor har fullt av pulver på utsidan av påsarna. Typ som att en snus gått sönder men alla är hela. Förstör mycket av upplevelsen!
Telefon: 020-0753464
Epost: info@snusbolaget.se
Telefontider: Idag: 09:00-12:00